Logo - Kostka v poli

Kostka je především místo pro

svatby a různé jiné oslavy, párty, společenské a kulturní události.

Proto jsme ji dělali. Abyste se tu nemuseli omezovat, nikoho jste nerušili a nikdo zase neobtěžoval vás, abyste tu měli spoustu místa a vyžití a veškerý komfort.

S kapacitou 28 lůžek a sálem a pergolou pro nějakých 80 – 120 lidí je Kostka v poli ideální pro menší a střední svatby a akce. Záleží vždycky na tom, jaký typ akce máte v plánu.

Kostka stojí uprostřed polí kousek od Znojma a objevit se u ní je pro většinu hostů opravdu nečekané překvapení. Klidné soukromé místo v polích, cool prostory, spousta místa, obrovský bazén…to všechno udělá z vaší svatby a nebo jakékoliv jiné oslavy den, na který nezapomenete vy ani vaši hosté.

Protože je pro nás zásadní vaše volnost a svoboda rozhodnutí, nepleteme se vám vlastně do ničeho.

Pokud chcete, ozdobte si Kostku sami jak potřebujete, pokud ne, máme partnery, kteří tohle umí a rádi Vám je přivedeme na pomoc. Pití si dovezte svoje v množství a druhu jak to máte rádi. Jestli se vám do toho nechce, zařídíme to včetně obsluhujícího personálu (ale vy to většinou chcete po svém).

Ani do jídla vám nemluvíme. Vyberte si svou cukrářku, catering, nechte tety smažit řízky nebo si naložte hromady masa a grilujte. Pro ty, kteří se s tím ale nechtějí trápit máme zase spřátelené grilmajstry, kuchaře, pekaře a rádi vás propojíme, doporučíme, zajistíme.

K dispozici máte kompletně vybavenou kuchyni, venkovní bar, lednice, sporák, výčep…a rozvoz pizzy z nedaleké restaurace 😊.

Organizace a ceny

Svatební balíček

Abyste stihli svatbu v klidu a pohodě připravit, zahrnuje svatební balíček pronájem objektu vždy na 2 noci:

  • pondělí – středa pro úterní obřad – 55 000 Kč
  • středa – pátek pro čtvrteční obřad – 55 000 Kč
  • pátek – neděle pro obřad v sobotu 70 000 Kč.

Díky předsvatebnímu dni proběhnou veškeré přípravy v klidu a pohodě a vy si budete moci užít svatební den naplno.

Dvoudenní pronájem areálu je také možné využít k podvečerní svatbě první den a pobytu, dopíjení a dojídání i během dalšího večera.

V ceně je zahrnuto:

  • kompletní využití celého objektu po oba dva dny, ubytování 28 lůžek na dvě noci,
  • venkovní plachtová pergola,
  • bazén, brouzdaliště, dětské hřiště, parking, kuchyně…

Přímo na místě je možné bez problémů uspořádat krásný svatební obřad.

Standardní pronájem

Pokud chcete Kostku jen tak na prázdniny, bude vás stát 15 tis. Kč na jednu noc.

Volejte, pište, některé poptávky jsou trošku mimo ceník 😊.

Sledujte nás

Na Kostce se nejen bydlí a slaví, ale taky pořád pracuje. Sledujte nás na sociálních sítích a mějte ty nejčerstvější informace o tom, co se tu děje!

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

Napište nám

Tímto udělujete souhlas společnosti Enkampo s.r.o., se sídlem Jarošova 1304/41, 669 02 Znojmo, IČO 14356422 (dále jen „Správce“), aby v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Odesláním formuláře udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.
Logo Kostka v poli

Telefon na Janu +420 734 504 834

Souřadnice 48°55’48.7″N 16°09’14.3″E

Email kostka@kostkavpoli.cz